O mnie

Cześć!

Mam na imię Tomek i od pewnego czasu żyję zgodnie z filozofią minimalizmu. A czym ta filozofia dla mnie jest? Jest rezygnacją z nadmiaru przedmiotów na rzecz przeżywania i doświadczania codzienności. Minimalizm jest w moim życiu stabilizatorem i drogą do ubogacania się wewnętrznie.

Mam kilka pasji, największą z nich jest kolarstwo w różnych odmianach, z wyszczególnieniem freeride'u i jazdy turystyczno krajoznawczej. Uwielbiam podróże, zarówno rowerowe, jak i piesze. Jestem zafascynowany krajobrazami Polski! A z tej fascynacji zrodziła się moja druga pasja, czyli fotografowanie.
W tym miejscu chcę zaprosić Cię do zobaczenia mojego bloga fotograficznego, który możesz znaleźć pod tym adresem: tomaszbelza.blogspot.com
A jeśli masz ochotę zobaczyć zdjęcia które wykonuję modelkom, to rzuć okiem na mój profil na portalu maxmodels: maxmodels.pl/fotograf-tomaszbelza.html

Jeśli czytasz stronę o mnie, to być może zechcesz zostać kiedyś moim przyjacielem! :) Najłatwiej ze mną korespondować poprzez facebooka, oto mój profil: facebook.com/belza.tomasz, a Szczęśliwy minimalista dostępny jest też tutaj: facebook.com/szczesliwyminimalista - polub, proszę! :)

Posty na blogu staram się pisać regularnie, choć od czasu do czasu robię dłuższą przerwę, na złapanie inspiracji i oddawanie się moim pasjom. Wybacz mi więc te krótki przerwy i odwiedzaj mimo wszystko! :)

Miałem też przyjemność być gościem na blogu Kasi, Droga do minimalizmu. Zachęcam do zapoznania się, oraz do przeczytania wpisu gościnnego.

Dziękuję, że do mnie zaglądasz! Zostaw po sobie ślad, napisz komentarz, albo podziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami w prywatnej wiadomości!

Będę również niezmiernie wdzięczny, jeśli zechcesz czasem podzielić się moim wpisem gdzieś w mediach społeczościowych!

Komentarze
zBLOGowani.pl

Popularne posty