O mnie

Cześć!

Mam na imię Tomek i od pewnego czasu żyję zgodnie z filozofią minimalizmu. A czym ta filozofia dla mnie jest? Jest rezygnacją z nadmiaru przedmiotów na rzecz przeżywania i doświadczania codzienności. Minimalizm jest w moim życiu stabilizatorem i drogą do ubogacania się wewnętrznie.Mam kilka pasji, największą z nich jest kolarstwo w różnych odmianach, z wyszczególnieniem freeride'u i jazdy turystyczno krajoznawczej. Uwielbiam podróże, zarówno rowerowe, jak i piesze. Jestem zafascynowany krajobrazami Polski! A z tej fascynacji zrodziła się moja druga pasja, czyli fotografowanie.
W tym miejscu chcę zaprosić Cię do zobaczenia mojego bloga fotograficznego, który możesz znaleźć pod tym adresem: tomaszbelza.blogspot.com
A jeśli masz ochotę zobaczyć zdjęcia które wykonuję modelkom, to rzuć okiem na mój profil na portalu maxmodels: maxmodels.pl/fotograf-tomaszbelza.html

Jeśli czytasz stronę o mnie, to być może zechcesz zostać kiedyś moim przyjacielem! :) Najłatwiej ze mną korespondować poprzez facebooka, oto mój profil: facebook.com/belza.tomasz, a Szczęśliwy minimalista dostępny jest też tutaj: facebook.com/szczesliwyminimalista - polub, proszę! :)

Posty na blogu staram się pisać regularnie, choć od czasu do czasu robię dłuższą przerwę, na złapanie inspiracji i oddawanie się moim pasjom. Wybacz mi więc te krótki przerwy i odwiedzaj mimo wszystko! :)

Miałem też przyjemność być gościem na blogu Kasi, Droga do minimalizmu. Zachęcam do zapoznania się, oraz do przeczytania wpisu gościnnego.
Niedawno gościł mnie Wojtek na swoim blogu Stabilizacja Finansowa, a mój tekst możecie przeczytać tutaj.

Dziękuję, że do mnie zaglądasz! Zostaw po sobie ślad, napisz komentarz, albo podziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami w prywatnej wiadomości!

Komentarze

Szczęśliwy minimalista ma konto w Nest Bank.

Popularne posty z tego bloga

4 rzeczy na które wydaję więcej pieniędzy, odkąd zostałem minimalistą.

10 rzeczy, których z przyjemnością pozbywają się minimaliści.

Ostentacyjna konsumpcja.