Polecam!


Tutaj chciałbym podrzucić kilka linków, które warto sprawdzić, większość związana jest z szeroko pojętym minimalizmem!

Życie minimalisty i outsidera na działce ogrodniczej ROD -  blog Henryka, który postanowił żyć wręcz ascetycznie. Lektura daje do myślenia!

Droga minimalisty - jeden z najstarszych blogów traktujących o minimalizmie w Polsce. Autor, Pan Henryk, niedawno wrócił do pisania po czteroletniej przerwie - warto poczytać zarówno nowe, jak i stare posty!

W poszukiwaniu szczęścia - fantastyczny, pełen ciekawych przemyśleń, blog Tiny. Zdecydowanie polecam, bo każdy wpis przynosi ciekawe tematy do przeanalizowania. Warto zacząć od genialnego wpisu nazwanego przez Tinę mini(opty)malizm !

Droga do prostego życia - kilku autorów, wiele dobrych tekstów. Jak nazwa wskazuje, blog pomaga realnie upraszczać swoje życie. Jednym z autorów jest Konrad Mielcarek, z którym wywiad można przeczytać u mnie, zakładce "wywiady". Prowadzi on również wyjątkowo ciekawy blog Chrześcijański minimalizm.

Prosty blog - blog kultowy dla minimalistów w Polsce.

Wolnym być - blog kultowy dla osób chcących być wolnymi finansowo i nie tylko.

Jak oszczędzać pieniądze - blog kultowy dla osób dbających o pieniądze. Autor, Michał Szafrański to już wręcz guru polskiego oszczędzania!

Droga do minimalizmu - świetny blog minimalistyczny, regularnie aktualizowany, świeży!

Oszczędzanie. Blog finansowy - jeden z blogów Remigiusza Witczaka, znanego blogera związanego z finansami i minimalizmem.

Stabilizacja Finansowa - blog Wojtka to jeden z najlepszych tematycznie miejsc w internecie związanych z finansami!

Pod cytatem - najbardziej minimalistyczny agregator blogów związanych z poprawą jakości życia poprzez upraszczanie i ograniczanie. ( od lipca 2017 roku właściciel zmienił stronę, link już aktualny)

Teraz czytam - zakładka w której na bieżąco możesz zobaczyć, co właśnie skończyłem czytać.

Legimi - tu czytam zdecydowaną większość ebooków. Świetna usługa, pozwalająca odciążyć półki od nadmiaru papieru i jednocześnie pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy!

Konto osobiste w Nest Bank - bezpłatne, z bardzo dobrym kontem oszczędnościowym i ciekawymi lokatami pieniężnymi.

Szczęśliwy minimalista ma konto w Nest Bank.

Popularne posty z tego bloga

4 rzeczy na które wydaję więcej pieniędzy, odkąd zostałem minimalistą.

10 rzeczy, których z przyjemnością pozbywają się minimaliści.

Ostentacyjna konsumpcja.