Polecam!


Tutaj chciałbym podrzucić kilka linków, które warto sprawdzić, większość związana jest z szeroko pojętym minimalizmem!

Miniwersja - czyli świeży blog Marceliny, która prowadzi również świetny kanał na youtubie, poświęcony minimalizmowi. Marcelina jest też gościem jednego z moich wywiadów.

Życie minimalisty i outsidera na działce ogrodniczej ROD -  blog Henryka, który postanowił żyć wręcz ascetycznie. Lektura mocno daje do myślenia!

Droga minimalisty - jeden z najstarszych blogów traktujących o minimalizmie w Polsce. Autor, Henryk, niedawno wrócił do pisania po czteroletniej przerwie - warto poczytać zarówno nowe, jak i stare posty!

W poszukiwaniu szczęścia - fantastyczny, pełen ciekawych przemyśleń, blog Tiny. Zdecydowanie polecam, bo każdy wpis przynosi ciekawe tematy do przeanalizowania. Warto zacząć od genialnego wpisu nazwanego przez Tinę mini(opty)malizm !

Droga do prostego życia - kilku autorów, wiele dobrych tekstów. Jak nazwa wskazuje, blog pomaga realnie upraszczać swoje życie. Jednym z autorów jest Konrad Mielcarek, z którym wywiad można przeczytać u mnie, zakładce "wywiady". Prowadzi on również wyjątkowo ciekawy blog Chrześcijański minimalizm.

Wolnym być - blog kultowy dla osób chcących być wolnymi finansowo i nie tylko.

Jak oszczędzać pieniądze - blog kultowy dla osób dbających o pieniądze. Autor, Michał Szafrański to już wręcz guru polskiego oszczędzania!

Oszczędzanie. Blog finansowy - jeden z blogów Remigiusza Witczaka, znanego blogera związanego z finansami i minimalizmem.

Stabilizacja Finansowa - blog Wojtka to jeden z najlepszych tematycznie miejsc w internecie związanych z finansami!

Minimal (dawniej Pod cytatem) - najbardziej minimalistyczny agregator blogów związanych z poprawą jakości życia poprzez upraszczanie i ograniczanie.

Teraz czytam - zakładka w której na bieżąco możesz zobaczyć, co właśnie skończyłem czytać.

Minimalizm i finanse. Jak oszczędzać pieniądze - mój rozbudowany wpis o podstawach oszczędzania i dbania o finanse.

Legimi - tu czytam zdecydowaną większość ebooków. Świetna usługa, pozwalająca odciążyć półki od nadmiaru papieru i jednocześnie pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy!

Konto osobiste w Nest Bank - bezpłatne, z bardzo dobrym kontem oszczędnościowym i ciekawymi lokatami pieniężnymi.

Popularne posty z tego bloga

10 rzeczy, których z przyjemnością pozbywają się minimaliści.

4 rzeczy na które wydaję więcej pieniędzy, odkąd zostałem minimalistą.

Minimalizm i finanse. Jak oszczędzać pieniądze?

Ostentacyjna konsumpcja.

Szczęśliwy minimalista ma konto w Nest Bank.